Meningen en getuigenissen over MadWin ontbreken niet! Lees het gastenboek om een idee te krijgen - Pagina 1612

Ontdek Farao
Farao Butin spel
Win een Samsung Galaxy A54 5G Grafiet
Ontdekken
Ontdek de oude teksten
Oude teksten
Ga op avontuur met Julien Riddle voor de zoektocht naar het langste woord!
Ontdekken
Ontdek Masters of the Game
Bounty Game Masters van het spel
Win een actieve geluidslamp
Ontdekken
Sirocco Scratch Ticket
Aantal resterende tickets :2806 / 3000
Win 1 000,00 EUR
Ontdekken
Ontdek Lekker Junkfood
Lekker junkfood
Ontdekken
  • 5
- nieuwe presentatie -
Geplaatst door: charlottek
hallo <br>Ik kom u feliciteren met deze nieuwe presentatie van de site. Jammer dat de regels van het spel hexaletter en mixmot zijn veranderd.
 
Lees het bericht     Geplaatst op : 09/05/2009 10:53:04
  • 5
- BRAVO -
Geplaatst door: geraldinette2304
Meer dan drie jaar verstreken‚ en nog steeds evenveel plezier om hier bijna elke dag te komen spelen... Gefeliciteerd met de make-over van de oudste spellen! Een klein beetje spijt echter met betrekking tot Hexalettres: ik vond de lange timer‚ die je in staat stelde om echt "in het spel te gaan" erg leuk te vinden... maar je kunt niet iedereen elke keer tevreden stellen! Dus nogmaals gefeliciteerd‚ en bedankt voor je ernst en je creativiteit.
 
Lees het bericht     Geplaatst op : 09/05/2009 09:52:13
  • 5
- bedankt -
Geplaatst door: ECOUD
Goedenavond <br>Bedankt voor de 500 aangeboden punten voor de verjaardag van mijn registratie op uw site en nogmaals gefeliciteerd met deze nieuwe look. <br>Jammer dat bij sommige games de bedenktijd korter is. Met vriendelijke groet <br>C.DOUCE
 
Lees het bericht     Geplaatst op : 08/05/2009 21:48:45
<    1      ... 1610  1611  1612  1613  1614   ...    1906      Volgende>>


DreamCentury logo
Gratis spelletjes zonder verplichting, gratis spelletjes en geschenken

© Copyright 1999-2026 - DreamCentury Entertainment - Alle rechten voorbehouden