Speler perigorden63 plaatste een bericht op 27/01 08:48 op het MadWin Forum: Bonus Mots. Beantwoord hem op MadWin en ruil met andere spelers

Ontdek Farao
Farao Butin spel
Win een Xiaomi 11T 5G-smartphone
Ontdekken
Ticket à Gratter Sunset Diamond
Aantal resterende tickets :1000 / 1000
Win 2 000,00 EUR
Ontdekken
Ontdek Cache a Veel - Jackpot
Jackpot verbergen en zoeken spel
Win Een open source volledige spelconsole met 3500 toetsenborden
Ontdekken
Ontdek de oude teksten
Oude teksten
Ga op avontuur met Julien Riddle voor de zoektocht naar het langste woord!
Ontdekken
Ontdek Fiesta Pinata
Fiesta Pinata
Magalie is terug voor een verborgen vaardigheidsspel
Ontdekken

onderwerp:  Bonus Mots
diapositif
359 
28/01/2010 09:30:28

Dat klopt, je hebt gelijk, geef de boodschap door aan de klantenservice, misschien kunnen ze deze tekortkomingen verhelpen! 😉 🌹 🙋

perigorden63
4 
27/01/2010 08:48:26

Uitstekend spel .... maar die echt zou moeten worden bijgewerkt in termen van woordenschat; voorbeeld: vrouwelijke of meervoudige woorden meestal geweigerd, van het type CELUI (demonstratieve adj.) geaccepteerd en CELLE die is haar vrouwelijke geweigerd, MONITOR geaccepteerd, maar MONITOR geweigerd of REQUIRING geaccepteerd, maar we hebben niet het recht om DEMANDING sinds geweigerd en ik passeer!
Het is een echte schande, vooral als je niet per se een mooie score wilt maken om MadPoints te winnen, want ook het werken met je kleine neuronen is niet slecht!



DreamCentury logo
Gratis spelletjes zonder verplichting, gratis spelletjes en geschenken

© Copyright 1999-2026 - DreamCentury Entertainment - Alle rechten voorbehouden