Speler Estrella1 plaatste een bericht op 31/03 22:38 op het MadWin Forum: de oude jackschat: voor het web. Beantwoord hem op MadWin en ruil met andere spelers

Ticket naar Gratter Monaco
Aantal resterende tickets :3400 / 3400
Win 200,00 EUR
Ontdekken
Ontdek Farao
Farao Butin spel
Win
Ontdekken
Ying & Yang kraskaart
Aantal resterende tickets :11168 / 30000
Win 100,00 EUR
Ontdekken
Ontdek Cache a Veel - Jackpot
Jackpot verbergen en zoeken spel
Win
Ontdekken
Ontdek Voetbalduel
Voetbal duel
Ontdekken

onderwerp:  de oude jackschat: voor het web
Estrella1
12 
31/03/2007 22:38:09

Hallo webmaster
Ik wilde u een vraag stellen over oude jack u die beter dan wie dan ook de spellen kennen in al hun aspecten, zowel in het gratis spel als in het toernooi.
Zoals je zou moeten weten geeft oude jack in gratis spel geeft ons 1000 bonuspunten per resterende zet wanneer we klaar zijn met onze speltafel.
In het toernooi vinden de wedstrijdfasen plaats in 2 wedstrijden, maar het is niet mogelijk om bonussen te hebben als je een tafel afmaakt en we hebben nog extra zetten over.... Mijn vraag is dan ook: is er een extra bonus als we beide tafels kunnen afmaken.... Wat dus erg moeilijk is.
Hier bent u, in de hoop dat u hebt begrepen wat ik u vraag.
Dank u wel



DreamCentury logo
Gratis spelletjes zonder verplichting, gratis spelletjes en geschenken

© Copyright 1999-2026 - DreamCentury Entertainment - Alle rechten voorbehouden