Speler 83mamou plaatste een bericht op 02/12 17:12 op het MadWin Forum: serveraansluitingsprobleem. Beantwoord hem op MadWin en ruil met andere spelers - Pagina 2

Ontdek Battle
Battle Booty Game
Win 1000 Punten
Ontdekken
Ontdek Farao
Farao Butin spel
Win een Acer Aspire 1 laptop
Ontdekken
Ontdek Cache a Veel - Jackpot
Jackpot verbergen en zoeken spel
Win een boek "The Atlas: American Cars"
Ontdekken
Scoop Ticket
Aantal resterende tickets :1217 / 1300
Win 1 500,00 EUR
Ontdekken
Scoop Ticket
Aantal resterende tickets :1217 / 1300
Win 1 500,00 EUR
Ontdekken

onderwerp:  serveraansluitingsprobleem
clouseau57
139 
04/12/2013 02:37:11

3 bugs in één week op Madwin !
De laatste vanochtend om 2.30 uur als de software de punten van de uitdagingen van de dag ervoor uitdeelt.
Welk belang dan om het spel voort te zetten? De SC in zijn grote vriendelijkheid biedt ons de punten die zijn berekend op het gemiddelde van de afgelopen 15 dagen.
Aan de ene kant is dit niet bevredigend omdat we de uitdagingen niet meer kunnen spelen (dubbele straf), aan de andere kant bederft de frustratie die wordt veroorzaakt door het terugkeren van deze bugs het plezier van het spel.
Mijn vraag: wat is Dream Century van plan te doen om deze situatie die een groot aantal spelers aangaat te verbeteren (raadpleeg hiervoor de Wall) ???
Met vriendelijke groeten



DreamCentury logo
Gratis spelletjes zonder verplichting, gratis spelletjes en geschenken

© Copyright 1999-2025 - DreamCentury Entertainment - Alle rechten voorbehouden